Kontakty

Płock

Ciechanów

Dojazd

Budmat Auto - lider sprzedaży i obsługi marek: Suzuki, Ford, Nissan, Opel, Peugeot, ISUZU

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w sprzedaży i obsłudze samochodów na rynku lokalnym. Grupa Budmat Auto to wielomarkowy dealer marek: Peugeot, Nissan, Suzuki, Opel, Ford oraz ISUZU.

Ponadto w ofercie firmy znajduje się kompleksowa obsługa serwisowa, blacharnia-lakiernia, Stacje Kontroli Pojazdów, wypożyczalnia samochodów, oferta sprzedaży samochodów używanych, myjnie samochodowe oraz całodobowa pomoc techniczna.

Zagadnieniem na które zwracamy szczególną uwagą jest sprzedaż i obsługa serwisowa aut dostawczych.

 

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 10 lat. Przez ten czas daliśmy się poznać jako godzien zaufania biznesowy partner.

Zbudowaliśmy silną i stabilną pozycję rynkową o czym świadczy nasz systematyczny wzrost sprzedaży i wysoka pozycja w dealerskich rankingach sprzedażowych marek Ford, Nissan, Opel i Peugeot.

Najwyższy poziom jakości usług osiągany jest dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom oraz zaawansowanemu zapleczu technicznemu.

Wszystkie trzy siedziby Grupy, dzięki swoim walorom architektonicznym, dbałości o projekty wnętrz, dogodnym lokalizacjom oraz komfortowej i przemyślanej przestrzeni zewnętrznej, to jedne z najlepiej przystosowanych i przyjaznych Klientom salonów sprzedaży samochodów w Polsce.

Misją naszej firmy jest profesjonalna i rzetelna realizacja potrzeb naszych Klientów w zakresie zakupu i obsługi pojazdów.

Salony i serwisy Budmat Auto zapraszają Klientów do korzystania ze swoich usług.

 

POZNAJ NASZĄ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI:

rodo.budmatauto.pl/KLAUZULA1.pdf

Formularz kontaktowy

Promocje

SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Zostaw nam swój obecny... >

5 LAT GWARANCJI LUB 100 000 KM ROZSZERZONEJ GWARANCJI

Zyskaj Spokój i zapytaj o... >