Ubezpieczenia aut nowych i używanych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową samochodów nowych i używanych. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi w kraju. Posiadamy atrakcyjne oferty ubezpieczeniowe dla marek Suzuki, Ford, Nissan, Opel, Peugeot.

Oferujemy Państwu pakietowe ubezpieczenia komunikacyjne dla samochodów nowych i używanych wszystkich marek. Nasi Doradcy pomogą Państwu wybrać najkorzystniejszy pakiet ubezpieczeń OC/AC/NW.

W związku ze wzbogaceniem oferty salonu, oferujemy ciekawe oferty kredytu i leasingu dla samochodów Suzuki. 

Zakup auta w kredycie

Współpracujemy z największymi partnerami finansowymi w Polsce. Jesteśmy specjalistami w ofertach kredytowych dla marek:  Suzuki, Ford, Nissan, Opel, Peugeot. Zakup samochodu na kredyt może dokonać zarówno ktoś kto, kto planuje zakup samochodu na potrzeby własne lub prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Uproszczona procedura kredytowa powoduje że cały proces zakupu to tylko kilka prostych formalności. Decyzję o przyznaniu kredytu można otrzymać już w ciągu godziny od złożenia wniosku.

Leasing samochodu w Ciechanowie i Płocku

Oferujemy korzystne oferty leasingu dla firm. Leasing operacyjny lub finansowy to bardzo wygodna forma finansowania zakupu samochodu. Okres leasingu może wynosić od 12 do 60 miesięcy. Opłata wstępna leasingu i kwota odkupu ustalana jest w ramach indywidualnej oferty. Oferujemy specjalne oferty leasingowe dla marek: Suzuki, Ford, Nissan, Opel, Peugeot. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Formularz finansowania

np. 1,6; 140KM; diesel

Promocje

SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Zostaw nam swój obecny... >

5 LAT GWARANCJI LUB 100 000 KM ROZSZERZONEJ GWARANCJI

Zyskaj Spokój i zapytaj o... >