YOU + NISSAN w Budmat Auto

YOU+NISSAN. UNIKATOWY. WYJĄTKOWY. TWÓJ.

Wyjątkowy program dla posiadaczy samochodów Nissan, YOU+NISSAN. Stworzony w celu osiągnięcia jak największych korzyści z posiadania Nissana. Od wspaniałej opieki, poprzez porady na temat prowadzenia aż do wyjątkowych ofert i dostępu do specjalnych wydarzeń. Dołącz do programu lojalnościowego YOU+NISSAN! Skorzystaj z okazji i zarejestruj się, aby zacieśnić kontakty z Nissanem i zyskać dostęp do stale poszerzanej oferty korzyści.

 

OBIETNICA NISSANA


W Nissanie wiemy, że naszym obowiązkiem jest zapewnienie każdemu klientowi najbardziej dopasowanej dalekosiężnej opieki. Przeczytaj gwarancje, na których możesz polegać, i poczuj troskę Nissana - przez całą drogę.

 

 

WYJĄTKOWE OFERTY DLA LOJALNYCH KLIENTÓW


Jeśli posiadasz już Nissan, możesz skorzystać z wielu niesamowitych ofert lojalnościowych na następny nowy samochód. Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć wszystkie najnowsze, a następnie skontaktuj się z dealerem Nissana, aby dowiedzieć się więcej.

 

OBSŁUGA DEALERSKA NISSANA


Znajdź najbliższego (lub preferowanego) dealera Nissana i będziemy mieć pewność, że w przyszłości wszystkie naprawy, przeglądy i wyceny są wykonywane przez nich - wtedy zawsze wiesz, z kim masz do czynienia.

 

SPERSONALIZOWANE USŁUGI


Z programem You+Nissan, możesz spodziewać się wielu spersonalizowanych usług.
Potrzebujesz pomocy w ustawieniu systemu Bluetooth swojego samochodu? Chcesz się zarejestrować w nowym systemie NissanConnect? Lub po prostu zadać pytanie? To wszystko jest tutaj.

 

NAGRODY DLA WŁAŚCICIELI


Wierzymy, że będąc właścicielem Nissana powinieneś być wynagrodzony. I dlatego my dajemy Ci szansę ubiegania się o dostęp do wielu fantastycznych oraz ekskluzywnych wydarzeń i doświadczeń. Więc na co czekasz?

 

KARTA CZŁONKOWSKA


Aby otrzymać kartę członkowska uprawniającą do korzystania z ofert lojalnościowych zarejestruj się na www.youplusnissan.pl. Zarejestrowani członkowie programu legitymują się kartami członkowskimi, które są wydawane i wysyłane przez NSCEE drogą pocztową. Zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 30 dni od daty rejestracji. *
Klient może otrzymać więcej niż jedną kartę członkowską lub też wprowadzić informacje dotyczące wszystkich posiadanych samochodów do systemu YOU+NISSAN, w części menu zatytułowanej „Mój garaż”. Pojazdy zostaną przypisane do jednego konta a dla każdego z nich wydana zostanie karta członkowska.

 

NOWY SYSTEM NISSANCONNECT


Inteligentna nawigacja, integracja aplikacji smartfona, ulepszone doznania audio: jest tyle ciekawych rzeczy do poznania o nowym systemie NissanConnect. Naucz się, w jaki sposób aktywować wszystkie usługi i odkryj szeroki zakres dostępnych funkcji. 

 

YOU+NISSAN RABATY W SERWISIE


Jeżeli jesteś właścicielem Nissana i zarejestrujesz się na stronie YOU+NISSAN, jesteś uprawniony do rabatów w autoryzowanym serwisie. Nie kosztuje to nic! Wraz z wiekiem Twojego Nissana możesz uzyskać do 20% rabatu na oryginalne części i oryginalny olej Nissan wraz z robocizną. Jeżeli np. masz 5 letniego Nissana Qashqai otrzymujesz stały 20% rabat na powyższe części i taki sam rabat na ich montaż. Dotyczy to m.in. akumulatorów, płynu chłodniczego, świec, filtrów, amortyzatorów, części zawieszenia, sprzęgieł, wydechu, piór wycieraczek, pasków i łańcuchów rozrządu. Pamiętaj, że Twój samochód zasługuje na perfekcyjną obsługę, a nasi eksperci mogą to zapewnić. O więcej szczegółów zapytaj swojego dealera Nissana!

 

 

Promocje

SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Zostaw nam swój obecny... >

5 LAT GWARANCJI LUB 100 000 KM ROZSZERZONEJ GWARANCJI

Zyskaj Spokój i zapytaj o... >