NOWY NISSAN ARIYA W BUDMAT AUTO!

Elektryczny Crossover

Nissan Ariya to nowy poziom wykorzystania technologii e-4ORCE. Unikatowy system napędu na 4 koła to zachowanie równowagi między mocą i kontrolą w każdych warunkach.  Ariya to bezpieczeństwo i wsparcie kierowcy za pomocą dostępnych systemów.

 

Nowy wymiar Nissana

Elektryzująca jazda autem, które przekracza granice możliwości i stylu. Niepowtarzalny japoński rys to przewodnia myśl przy projekcie modelu Ariya. Opadająca linia dachu, nieoczywista linia nadwozia i inteligentne reflektory LED to elementy, które przyciągają spojrzenia. Dzięki możliwości wzbogacenia pojazdu o akcesoria możemy zmienić jego stylistykę. Nakładki i osłony podkreślą elegancki i nowoczesny wygląd.

 

Wyrazisty i nowoczesny styl

Linia horyzontu, która zastąpiła skomplikowane kontury to nowa wizja Nissana. Ponadto płaska podłoga dająca wrażenie jeszcze większej przestrzeni, w której każdy z pięciu pasażerów poczuje się komfortowo. To futurystyczne spojrzenie na design w Nissanie Ariya.

 

Więcej niż samochód elektryczny

Różne kombinacje, baterii, silników i osi to możliwe opcje, dzięki którym w pełni można dopasować Nissana do swoich potrzeb. Zasięg pojazdu Ariya zależy od czynników, takich jak pogoda, prędkość jazdy czy liczba przewożonych pasażerów. Model dostępny jest w 5 wariantach. W wersji 65kWh jego zasięg to nawet 360 km.

 

Jazda z innowacyjną kontrolą

Aryia to możliwość wykorzystania unikalnego systemu kontroli kół 4ORCE z dwoma silnikami elektrycznymi, które zapewniają stabilność i zwrotność w każdych warunkach. Ponadto technologia pozwala na możliwość przełączenia 100% mocy kół z przednich na tylne, dzięki czemu zyskujemy precyzje, ponadto kontrola zachowania podczas hamowania. Dostępne jest także rozwiązanie e-Pedal Step, czyli jazda z wykorzystaniem jednego pedału, system zapewnia płynniejszą i bardziej intuicyjną jazdę.

 

Inne aktualności
POZNAJCIE NOWEGO NISSANA X-TRAIL ROADSHOW NISSAN ARIYA - 20-23.06.2022 W BUDMAT AUTO!
Pokaż wszystkie aktualności

Promocje

SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Zostaw nam swój obecny... >

5 LAT GWARANCJI LUB 100 000 KM ROZSZERZONEJ GWARANCJI

Zyskaj Spokój i zapytaj o... >