POZNAJCIE NOWEGO NISSANA X-TRAIL

Nowy Nissan X-Trail e-Power

Nowa jakość prowadzenia w Nissan X-Trail e-Power, czyli dwie zaawansowane technologie, które zdecydowanie wyróżniają go na rynku. Te unikalne rozwiązania to e-Power oraz 4ORCE 4WD, dzięki którym X-Trail jest cichy i oszczędny, a jednocześnie dynamiczny. Jazda z jeszcze większą kontrolą i stabilnością.

 

Design nowej generacji

Nowoczesny suv, ktory przyciąga spojrzenia. Nissan X-Trail to udoskonalona aerodynamika. Grill w kształcie litery V, smukłe reflektory LED, panoramiczne okno dachowe i muskularny przód to wyjątkowe elementy, dzięki którym Nissan wyróżnia się z tłumu.

 

Przestronne wnętrze

X-Trail, czyli miejsce dla nawet siedmiu osób. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły wyniosło Nissana na nowy poziom komfortu. Wejścia USB zastosowane z przodu i z tyłu oraz elastyczny system aranżacji przestrzeni bagażowej, które można ułożyć w 16 konfiguracjach. W tym samochodzie każdy ma najlepsze miejsce.

 

Możliwości technologii e-Power

W Nissanie X-Trail zastosowana została innowacyjna technologia e-Power, to unikalna technologia Nissana. Polega na wykorzystaniu silnika benzynowego w celu wytworzenia energii dla silnika elektrycznego, dzięki czemu unikniemy konieczności podłączenia samochodu do sieci elektrycznej.

 

Nowe technologie

Zaawansowane technologie, które zostały zaawansowane w Nissanie X-Trail to między innymi nowoczesny komputer pokładowy. Pozwala ona na zachowanie jeszcze większego bezpieczeństwa na drodze, dzięki systemowi ostrzegania o zagrożeniach, pomocy przy parkowaniu i utrzymaniu pasa ruchu. Wszystko dostępne w kokpicie o przekątnej 12,3 cala.

 

Inne aktualności
NOWY NISSAN ARIYA W BUDMAT AUTO! ROADSHOW NISSAN ARIYA - 20-23.06.2022 W BUDMAT AUTO!
Pokaż wszystkie aktualności

Promocje

SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Zostaw nam swój obecny... >

5 LAT GWARANCJI LUB 100 000 KM ROZSZERZONEJ GWARANCJI

Zyskaj Spokój i zapytaj o... >